Autoelektrikář Liberec


 • Jsme lokální

 • Řešíme zadání na míru

 • Máme zkušenosti

Jsme zde, abychom se postarali o elektroinstalaci vašeho vozidla a zajistili, že je v perfektním stavu. S našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti autoelektroniky jsme připraveni pomoci zájemcům o naše služby.

Co všechno děláme?

 • Diagnostika a opravy elektrických systémů: Zajistíme diagnostiku a řešení elektrických problémů ve vašem vozidle. Bez ohledu na to, zda jde o nefunkční světla, problémy s baterií nebo jiné elektrické vady, jsme tu pro vás.
 • Montáž a opravy světel a osvětlení: Poskytujeme montáž, opravy a výměnu světel a osvětlení vašeho vozu. Od předních světlometů až po zadní světla, zajistíme, aby vaše osvětlení bylo v bezvadném stavu a plně funkční.
 • Instalace a opravy audio systémů: Pokud si přejete vylepšit zvukový systém ve vašem vozidle, jsme tu pro vás. Nabízíme instalaci a opravy audio zařízení, včetně reproduktorů, autorádií a subwooferů, abyste měli nejlepší zážitek z poslechu hudby ve vašem autě.
 • Údržba a výměna elektrických komponentů: Pravidelná údržba elektrických komponentů je klíčová pro správné fungování vašeho vozidla. Poskytujeme služby jako výměna baterií, kontrola a opravy elektrických okruhů, výměna pojistek a další.

Jak můžeme pomoci?

Naše služby jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše individuální potřeby a zajišťovaly bezpečnost a spolehlivost elektrických systémů ve vašem vozidle. S naším odborným týmem a kvalitními náhradními díly se staráme o to, abyste měli optimální elektrické vybavení v autě.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes a dovolte nám ukázat, jak můžeme pomoci s vaší autoelektronikou. Vaše spokojenost a bezpečnost na silnici jsou naší prioritou!

O městě Liberec

Liberec je krásné město nacházející se na severu České republiky. Je to důležité obchodní, průmyslové a kulturní centrum kraje a má bohatou historii, která je patrná z architektury celého města. Liberec se skládá z několika částí, každá s jedinečnou historií a charakterem. Nejvýznamnější a nejstarší částí města je Staré Město. Zde lze najít mnoho historických budov s architekturou z 19. století, jako například radnici, kostely, muzea a knihovny. V centru města se také nachází Dominikánský klášter, který dnes slouží jako kulturní centrum a galerie. Jindřichovice a Růžodol jsou další významné části města. V Jindřichovicích se nachází botanická zahrada a zoologická zahrada, která je domovem pro více než 1000 živočišných druhů. Růžodol je obklopen přírodou a nabízí úžasné výhledy na Krkonoše a Jizerské hory. Další částí města je Rochlice, která se nachází na severu. Historická budova zdejší koupelny dnes slouží jako moderní vířivka, sauna a wellness centrum. Ve čtvrti Janův Důl můžete navštívit řadu sportovních a rekreačních středisek, jako jsou hřiště na tenis, bowling, kryté koupaliště a půjčovnu kol. Poslední částí města je Harcov, kde se nachází přírodní park Ještědský potok a Harcovské náměstí s místním trhem. V této části města také lze také najít jezírko, které se v létě stává oblíbeným místem pro koupání a slunění. Celkově řečeno, Liberec je krásné město se spoustou historických a kulturních památek a obklopený krásnou přírodou. Každá část tohoto města nabízí něco zajímavého a láká návštěvníky z celého světa.

Napište co potřebujete a obratem vás kontaktujeme.

 • Nalezneme řešení pro vaše potřeby

 • Individuální přístup

 • Poptávky vyřizujeme do 1 pracovního dne

 • Nezávazná kalkulace zdarma