Autoelektrikář Kostelec nad Labem


 • Jsme lokální

 • Řešíme zadání na míru

 • Máme zkušenosti

Jsme zde, abychom se postarali o elektroinstalaci vašeho vozidla a zajistili, že je v perfektním stavu. S našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti autoelektroniky jsme připraveni pomoci zájemcům o naše služby.

Co všechno děláme?

 • Diagnostika a opravy elektrických systémů: Zajistíme diagnostiku a řešení elektrických problémů ve vašem vozidle. Bez ohledu na to, zda jde o nefunkční světla, problémy s baterií nebo jiné elektrické vady, jsme tu pro vás.
 • Montáž a opravy světel a osvětlení: Poskytujeme montáž, opravy a výměnu světel a osvětlení vašeho vozu. Od předních světlometů až po zadní světla, zajistíme, aby vaše osvětlení bylo v bezvadném stavu a plně funkční.
 • Instalace a opravy audio systémů: Pokud si přejete vylepšit zvukový systém ve vašem vozidle, jsme tu pro vás. Nabízíme instalaci a opravy audio zařízení, včetně reproduktorů, autorádií a subwooferů, abyste měli nejlepší zážitek z poslechu hudby ve vašem autě.
 • Údržba a výměna elektrických komponentů: Pravidelná údržba elektrických komponentů je klíčová pro správné fungování vašeho vozidla. Poskytujeme služby jako výměna baterií, kontrola a opravy elektrických okruhů, výměna pojistek a další.

Jak můžeme pomoci?

Naše služby jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše individuální potřeby a zajišťovaly bezpečnost a spolehlivost elektrických systémů ve vašem vozidle. S naším odborným týmem a kvalitními náhradními díly se staráme o to, abyste měli optimální elektrické vybavení v autě.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes a dovolte nám ukázat, jak můžeme pomoci s vaší autoelektronikou. Vaše spokojenost a bezpečnost na silnici jsou naší prioritou!

O městě Kostelec nad Labem

Kostelec nad Labem je město ležící na levém břehu řeky Labe, asi 30 kilometrů východně od Prahy. Město má dlouhou historii, která sahá až do raného středověku, a proto zde najdeme mnoho historických památek a zajímavostí. Kostelec nad Labem je město s bohatou historií, což dokazují i jeho památky. Mezi nejvýznamnější patří zřícenina hradu Kostelec nad Labem, kostel sv. Petra a Pavla a kaple sv. Anny. Hrad Kostelec nad Labem stojí na kopci nad městem a je oblíbeným cílem výletů. Kostel sv. Petra a Pavla byl postaven v 13. století a je nejvýznamnější sakrální stavbou v městě. Kaple sv. Anny stojí u silnice vedoucí z Kostelce nad Labem do sousedního města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Město se dále skládá z několika částí, mezi nimiž jsou nejznámější Kostelec nad Labem, Třebušice, Hvilín, Kozomín a Řež. Každá z těchto částí má svůj specifický charakter a zajímavosti. V Kostelci nad Labem najdeme historické středověké jádro města s mnoha malebnými uličkami a památkami. Třebušice jsou pak významnou železniční křižovatkou a Hvilín je obcí s krásným kostelem sv. Jana Křtitele. Kozomín je malou obcí v těsné blízkosti hradu Kostelec nad Labem a Řež je pak městskou částí ležící uzávěrem meandru řeky Labe. V městské části Kostelec nad Labem najdeme mnoho možností pro sportovní a kulturní vyžití. Město má svůj fotbalový tým a hokejový klub. K dispozici jsou také tenisové kurty a plavecký bazén. Milovníci historie si zase mohou prohlédnout místní muzeum zabývající se historií města a okolí. Kostelec nad Labem je také významným dopravním uzlem. Město leží na důležité železniční trati vedoucí z Prahy do Hradce Králové a na silnici I/38 spojující hlavní město s Královéhradeckým krajem. Celkově je Kostelec nad Labem lákavým místem pro turisty, kteří hledají historii, krásnou přírodu a sportovní vyžití. Navštívíte-li toto krásné město, jistě nebudete litovat.

Napište co potřebujete a obratem vás kontaktujeme.

 • Nalezneme řešení pro vaše potřeby

 • Individuální přístup

 • Poptávky vyřizujeme do 1 pracovního dne

 • Nezávazná kalkulace zdarma