Autoelektrikář Jevíčko


 • Jsme lokální

 • Řešíme zadání na míru

 • Máme zkušenosti

Jsme zde, abychom se postarali o elektroinstalaci vašeho vozidla a zajistili, že je v perfektním stavu. S našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti autoelektroniky jsme připraveni pomoci zájemcům o naše služby.

Co všechno děláme?

 • Diagnostika a opravy elektrických systémů: Zajistíme diagnostiku a řešení elektrických problémů ve vašem vozidle. Bez ohledu na to, zda jde o nefunkční světla, problémy s baterií nebo jiné elektrické vady, jsme tu pro vás.
 • Montáž a opravy světel a osvětlení: Poskytujeme montáž, opravy a výměnu světel a osvětlení vašeho vozu. Od předních světlometů až po zadní světla, zajistíme, aby vaše osvětlení bylo v bezvadném stavu a plně funkční.
 • Instalace a opravy audio systémů: Pokud si přejete vylepšit zvukový systém ve vašem vozidle, jsme tu pro vás. Nabízíme instalaci a opravy audio zařízení, včetně reproduktorů, autorádií a subwooferů, abyste měli nejlepší zážitek z poslechu hudby ve vašem autě.
 • Údržba a výměna elektrických komponentů: Pravidelná údržba elektrických komponentů je klíčová pro správné fungování vašeho vozidla. Poskytujeme služby jako výměna baterií, kontrola a opravy elektrických okruhů, výměna pojistek a další.

Jak můžeme pomoci?

Naše služby jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše individuální potřeby a zajišťovaly bezpečnost a spolehlivost elektrických systémů ve vašem vozidle. S naším odborným týmem a kvalitními náhradními díly se staráme o to, abyste měli optimální elektrické vybavení v autě.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes a dovolte nám ukázat, jak můžeme pomoci s vaší autoelektronikou. Vaše spokojenost a bezpečnost na silnici jsou naší prioritou!

O městě Jevíčko

Jevíčko je město nacházející se v Pardubickém kraji. Své jméno získalo od německého slova „Gewitsch“, což znamená „vřískání“ a odkazuje na husté lesy, které kdysi obklopovaly město. Dnes má Jevíčko přibližně 6 000 obyvatel a skládá se z několika částí. Centrum města Centrum města je zcela starobylé a má středověký původ. Nachází se zde například kostel sv. Fabiána a Šebestiána a radnice, která je nejstarší budovou v Jevíčku. V centru města je také náměstí s několika obchody, restauracemi a kavárnami. Spousta turistů z celého světa se přijíždí podívat na hezké památky a na krásnou historickou architekturu. Sedlec Sedlec je část města, která se nachází na jihozápadě a je známá svým klášterem, který patřil k řádu cisterciáků. Ve středověku zde mniši pěstovali ovce a vyráběli plátna. V dnešní době se v klášteře nachází Muzeum textilu, které představuje historii plátenictví v Evropě. Sedlec je také ideálním místem pro procházky přírodou a relaxaci. Krásné Předměstí Krásné Předměstí je část města, která se nachází na severozápadě a je známá svými krásnými vilami a zahradami. V této části města žijí hlavně bohatší obyvatelé a je to tedy spíše exkluzivní oblast. Přesto stojí za to si prohlédnout nádherné domy a zahradní stavby. Kamenná Horka Kamenná Horka se nachází na jihozápadě města a je známá svým zámkem, který byl postaven v roce 1800. Zámek v Kamenné Horce patřil šlechtickému rodu Harrachů a dodnes je zde možné vidět jeho krásnou fasádu a interiéry. V okolí zámku se nachází také velký park, který je celoročně otevřený pro veřejnost. Závěr Jevíčko je město se zajímavou historií a atraktivními částmi. Centrum města je velmi starobylé a nabízí spoustu možností pro turisty, kteří přijíždějí se podívat na zdejší památky. Sedlec je ideálním místem pro procházky a relaxaci, Krásné Předměstí je exkluzivní oblast s množstvím nádherných vil a zahrad a Kamenná Horka nabízí krásný pohled na zámek a jeho okolí. V Jevíčku určitě nudit nebudete.

Napište co potřebujete a obratem vás kontaktujeme.

 • Nalezneme řešení pro vaše potřeby

 • Individuální přístup

 • Poptávky vyřizujeme do 1 pracovního dne

 • Nezávazná kalkulace zdarma