Návrhy a realizace zahrad Bečov nad Teplou


 • Jsme lokální

 • Řešíme zadání na míru

 • Máme zkušenosti

Jste na správném místě, pokud hledáte profesionální služby pro zkrášlení vaší zahrady. Nabízíme kompletní řešení pro návrh a realizaci zahrad, které vám pomohou vytvořit harmonické, funkční a esteticky příjemné prostředí kolem vašeho domova.

Naše nabídka služeb pro zahradu

 • Návrh zahrad: S naším týmem zkušených zahradních architektů vytvoříme pro vás individuální návrh zahrady, který bude reflektovat vaše představy, potřeby a prostorové možnosti. Zaměřujeme se na vytváření harmonických kompozic, správné využití rostlin a materiálů a ergonomii prostoru.
 • Realizace zahrad: Zajistíme kompletní realizaci návrhu zahrady od zakládání a úpravy terénu po výsadbu rostlin, instalaci zahradních prvků a osvětlení. Naše týmy profesionálních zahradníků se postarají o precizní provedení a vytvoření zahrady snů.
 • Zahradní údržba: Po dokončení realizace zahrady nabízíme také pravidelnou zahradní údržbu, která zahrnuje sečení trávníku, zálivku rostlin, hnojení, řez stromů a keřů a celkovou péči o zelené plochy. Udržujeme vaši zahradu v optimálním stavu po celou sezónu.
 • Zahradní prvky a doplňky: Pomůžeme vám vybrat a instalovat vhodné zahradní prvky a doplňky, jako jsou altány, pergoly, bazény, fontány, zahradní nábytek a další. Tím dotvoříme atmosféru a funkčnost vaší zahrady a přizpůsobíme ji vašim individuálním potřebám.

Zahradní design přizpůsobený vašim představám

Snažíme se poskytnout každému klientovi unikátní zahradní prostředí, které bude odrazem jeho osobnosti a životního stylu. Spolupracujeme s vámi, abychom porozuměli vašim představám a požadavkům, a následně navrhli a vytvořili zahradu, ve které se budete cítit příjemně a relaxovat.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby v oblasti návrhů a realizace zahrad, nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s vámi setkáme, projdeme vaše představy a navrhneme konkrétní řešení pro vaši zahradu.

O městě Bečov nad Teplou

Bečov nad Teplou je město v Karlovarském kraji, ležící na břehu řeky Teplé. Město se skládá ze dvou základních částí – Horního a Dolního Bečova, které jsou propojeny několika ulicemi a mostem přes řeku. Horní část města je dominantou celého Bečova nad Teplou. Nachází se na vrchu nad řekou Teplou a je tvořena především historickou částí města, kde se nachází významné památky, jako například hrad Bečov, barokní kostel sv. Jiří, farní budova a personální dům. V Horním Bečově můžete také obdivovat nádherný výhled na okolní krajinu. Dolní Bečov se nachází pod Horou a tvoří se většinou z obytných domů, rodinných domů a panelových domů. V Dolním Bečově se také nachází základní a mateřská škola a řada občanské vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace, lékárna a pošta. Kromě těchto dvou základních částí se město Bečov nad Teplou rozprostírá v okolí na východě, kde se nachází převážně zemědělská krajina. Město má také řadu turistických atrakcí, jako například lázeňské centrum s vodním parkem, cyklotrasy, turistické stezky a další. V Bezově nad Teplou najdete i řadu kulturních akcí a festivalů po celý rok, například tradiční festival historických kol a kočárů v Horním Bečově, mezinárodní hudební festival Bečovské konfrontace, vánoční trhy a další. Bečov nad Teplou je krásné a klidné město s výjimečnou historií a kulturou a nabízí mnoho možností pro turistiku a rekreaci.

Napište co potřebujete a obratem vás kontaktujeme.

 • Nalezneme řešení pro vaše potřeby

 • Individuální přístup

 • Poptávky vyřizujeme do 1 pracovního dne

 • Nezávazná kalkulace zdarma